Na co se můžete těšit

Uplynulo již mnoho let od poslední velké války proti Voldemortovi. Ve světě nyní vládne klid a mír. Teror proti kouzelníkům s nečistou krví již pominul a vše spěje k lepším zítřkům. Ministerstvo kouzel bylo opět obnoveno do své původní silné a stabilní instituce, která bdí nad oběma světy – kouzelníků i mudlů. 

Tato nová éra podněcuje kouzelnické společenství k dalšímu vývoji a rozvoji magických dovedností. A kdo ví, třeba se najde další velký čaroděj jakým byl Albus Brumbál. Dle Denního věštce bychom ho mohli nalézt třeba v Godrikovi McGonagalovi nebo jeho sestře. Mohou to být právě oni, kteří se stanou novými řediteli? Že by časem nastoupili po mnohaleté službě ředitelky McGonagallové?

V Bradavicích nás Čeká zahájení dalšího magického roku a celý kouzelnický sbor se těší na nové studenty. Chcete být také jedním z nich? Přidejte se k nám a užijte si tábor s Fanazií!

Termín Cena Věk Hlavní vedoucí
30.6.-13.7.2022 7199 Kč 6-16 Pepa Šebánek
17.7.-29.7.2022 6199 Kč 6-16 Lucka Hrochová
31.7.-6.8.2022 3899 Kč 5-15 Lucka Hrochová

Informace o táboře

Tábor probíhá na chatě Eliška ve Vítkovicích. Chata se nachází v malebné části Krkonoš a tím nabízí mnoho možností využití. K chatě náleží ohniště, je zde možnost sportovního vyžití (fotbal, freesbee) a k dispozici je i nafukovací bazén. Větší plocha ke koupání je zajištěna v nedalekém venkovním bazénu. Ubytování je ve tří a čtyřlůžkových pokojích, se sociálním zařízením na patrech.

Cena zahrnuje

Ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor.