Jak se k nám dostat ?

GPS Souřadnice tábora

Na tábor se nejjednodušeji dostanete z adresy : Nový Nemojov 126. Před značkou Nemojov se vydá na lesní cestu, po které se dále vydáte do leva na. Náš tábor budete mít v lese na levé straně. V mapě dole naleznete GPS souřadnice.

Na co se můžete těšit

Už je to velmi dlouho, co nás opustili poslední Keltové. Nikdo ovšem nečekal, že jeden Druid zavítá do našich dob, aby nás požádal o pomoc. 

Během tajemného nočního obřadu nás přenese 2.000 let zpátky, do dávného času Keltů v Železných horách. 

Vyprav se s námi do minulosti na týdenní dobrodružství, při kterém poznáš, že někdy je potřeba táhnout za jeden provaz a někdy je potřeba postavit se výzvě jeden na jednoho. Dokážeme keltskému Druidovi pomoc zachránit jeho vesnici před jistou katastrofou? Přidej se k nám a užij si tábor s Fantazií!

Termín Cena Věk Hlavní vedoucí
13.8.-20.8.2022 2 999 Kč 6-16 Pepa Šebánek

Informace o táboře

Střediskové tábořiště se nachází v malebné podkrkonošské krajině nedaleko Dvora Králové nad Labem. Lesní mítina u obce Nemojov, zvaná „louka Indiana“, hostí skautské tábory od r. 1998. 

Na své přechodné obyvatele zde vždy v létě čeká dvacetpět podsadových stanů, tee-pee, sprcha i krytá táborová kuchyně s jídelnou. V okolí se nachází rozsáhlý lesní komplex zvaný Les království, stejnojmenná přehradní nádrž na Labi, k výletům zvou Zvičina, Čertovy hrady, Slučí kameny, lesní areál Hájemství nebo ZOO a koupaliště ve Dvoře Králové.

Adresa :